Endless Power Clan Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Soulz ' EndlessPower™ WwW.LostSoulzKo.Net

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çocuklara seks pozisyon kitapçığı!

2 posters
YazarMesaj
DontPaNc
Admin[SİTE KURUCUSU]
Admin[SİTE KURUCUSU]
DontPaNc

Çocuklara seks pozisyon kitapçığı! Empty
MesajKonu: Çocuklara seks pozisyon kitapçığı!   Çocuklara seks pozisyon kitapçığı! EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 5:50 am

"Bugün yeni bir şey deneyelim..." İngiltere'deki bir ilkokulda 8 yaşında henüz okumayı yeni sökmüş çocukların ellerine bir kitapçık verildi. Bu kitapçıkta, ne matematik, ne de hayat bilgisi, bambaşka bilgiler yer almaktaydı. Seks bilgisi!

İsmi 'How To Change The World For A Fiver' olan el kitabında banyoda eğlenmek için partnerle yapılabilecek 12 'eğlenceli pozisyon' anlatılmakla beraber, bunların hepsi aslında birer seks pozisyonuydu.

Kitapçıktaki mesaj bununla da sınırlı değildi aslında. Seks pozisyonlarının hemen altında "Fazla su harcama. Eğlen. Ama derin buruşana kadar da suda kalma" yazılı 'didaktik' bir not vardı.

ÇOCUKLARA YANLIŞLIKLA VERİLMİŞ
4 çocuğa yanlışlıkla verilen bu kitabın Sainsbury's isimli okuldaki bir kitap dükkanına bırakıldığı, kitapçıdan da çocuklara 'hediye' olarak verildiği anlaşıldı.

Kitapçının verdiği bilgiye göre, el kitabının kapağı çocuk kitaplarını andıracak kadar renkli ve içindeki açık saçık resimleri gösteren herhangi bir işaret yok. Ancak sayfalar açıldıkça, oldukça açık illüstrasyonlar birbirini takip ediyor.

Kitapçı durumu şöyle izah ediyor: "Bu tamamen bir yanlış anlama. Dıştan çok sevimli bir kitap gibi görünüyordu.Dünyanın daha güzel nasıl bir yer olacağına dair başlığıyla, çocuklar için uygun olabileceğini düşündüm. Ancak içine bakmadım. Bu kitaplar, bana bir kampanya aracılığıyla geldi. Bedava birkaç kopya bıraktıklarını ve çevre duyarlılığını anlatan kitaplar oldukları söylendi".

BANYODA NASIL EĞLENİLİR?
'Banyoda Eğlenmek' başlıklı sayfalarda 12 seks pozisyonu ayrıntılarıyla gösterilmekte. Sekiz yaşındaki kızı Laura'nın elinde bu kitabı gören veli Andrew Dodd, "Çok korktum. Tamamen uygunsuz resimler. Bunlar bir çocuğa nasıl verilebilir? Gözlerime inanamadım" açıklamasında bulunuyor.

Kızının kitapları komik ve eğlenceli bulduğunu söyleyen baba, "Neyse ki pek bir şey anlamadı" diyor.

Okul yetkilileri, sorumsuz davranışları ve kontrolsüz iş yapmanın sonucu olarak, yanlışlıkla el kitapçığına sahip olan çocuklara, kitap dükkanında harcamak için 60 dolarlık bir fiş verip özrünü dile getirdi.

Alıntı...
YeSPaNiCc
Admin[SİTE KURUCUSU]
Admin[SİTE KURUCUSU]
YeSPaNiCc

Çocuklara seks pozisyon kitapçığı! Empty
MesajKonu: Geri: Çocuklara seks pozisyon kitapçığı!   Çocuklara seks pozisyon kitapçığı! EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 10:19 am

msn haberden alıntı Razz

Çocuklara seks pozisyon kitapçığı!
1 sayfadaki 1 sayfası