Endless Power Clan Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Soulz ' EndlessPower™ WwW.LostSoulzKo.Net

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :)

4 posters
YazarMesaj
Pu$u
Yeni Uye [HOSGELDINIZ]
Yeni Uye [HOSGELDINIZ]
Pu$u

İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :) Empty
MesajKonu: İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :)   İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :) EmptySalı Şub. 12, 2008 8:08 am

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın...

Sevilen kahri takdir buyurmussa sevene düşen çaresiz boyun eğmektir. Unutma beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır!

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzlari alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bitanem seni senden istiyorum...

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz veripte tutmadığın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğini zalim...

Bir yürek nelere yeterse,
Bir can bir canı ne kadar severse,
Bir damardan ne kadar çok kan geçerse,
Yaşam ölüme ne kadar değerse,
Sen de o kadar değerlisin!

Seni sende yaşamak varken, hayallerimde yaşamak gücüme gidiyor..
Hayatta hiç kimse için ağlanmaz, ağlanacak insan zaten ağlatmaz, olurda bir gün ağlarsan başını dik tut ki o masum gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın!

Seni sende yasamak varken hayalerimde yasamak gücüme gidiyor askim...

Ben mavi sen gökyüzü, ben deniz sen dalgasi, ben beden sen can. Söyle simdi dalgasiz deniz, cansiz beden, SENSİZ BİR BEN OLURMUYUM..!

Dünyada Sevilmeye Layık Tek Kişi Kim Olabilir Öğrenmek İstiyorsan telefonu ters tut N3S N3S N3S

Denizler derin değil gözlerin derin senin bırak gözlerin bende kalsın en güzel yerin senin Bi TaNem

Seni sende yaşamak varken, hayallerimde yaşamak gücüme gidiyor aşkım...

Sil sil at gönlündeki eseri senden kat kat üstün bu gördügün serseri.. YA iste hanimefendi bu gördügün serseri senin gibi HANİMEFENDİNİN ESERİ...!

Ruhumu yerlere serip hasret çektiren olsan ne aşkına bedduam nede sana kinim var, Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var!!!

Bizim yörelerde; kaderimiz doğmadan yazılır, şiirlerimiz sevdamızı anlatır, sevgimiz kalbimize kazılır, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır!

Seni uzak kumsallardaki kumlari sayacak kadar degil, o her kum tanesinin üzerine ismini yazacak kadar seviyorum.

Geceleri gümüş gibi parlayan ayın üzerine yemin ederim ki, içtigim her damla su zehir olsada ne yaşamaktan vazgeçerim nede senden çünkü seni çok ama çok seviyorum.

Ne Dünden Daha Az, Ne Yarindan Daha Çok, Seni Bugünde Dün Oldugu Gibi, Yarinda Olacagi Gibi COK Seviyorum..

Oturmuş sahilde denize bakan, elindeki sigarayı tersine yakan, yakasız gömleğe kravat takan, bir aşık, bir garip görürsen beni HATIRLA...

Not:Alıntıdır Embarassed
https://endlesspower.yetkinforum.com
NoPanicYesPandic
Admin[SİTE KURUCUSU]
Admin[SİTE KURUCUSU]
NoPanicYesPandic

MesajKonu: Geri: İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :)   İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :) EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 3:05 am

SaoL Smile
https://endlesspower.yetkinforum.com
DontPaNc
Admin[SİTE KURUCUSU]
Admin[SİTE KURUCUSU]
DontPaNc

MesajKonu: Geri: İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :)   İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :) EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 4:57 am

Sagol ellerine sağlık
YeSPaNiCc
Admin[SİTE KURUCUSU]
Admin[SİTE KURUCUSU]
YeSPaNiCc

MesajKonu: Geri: İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :)   İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :) EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 5:00 am

sağol

İlk Nickler Benden Gerisini Getirirsiniz Artık :)
1 sayfadaki 1 sayfası